Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latza

    aktív tag

    válasz ratobi #45039 üzenetére

    Nekem nincs bajom a hangerővel, nem tűnik másnak a korábbi romhoz (ASIS) képest de hangos környezetben még nem teszteltem. A gyári romra már nem emlékszem, elég régen használtam már... :D

    Más:
    Fullra töltöttem a telót, megvolt a battery stats wipe, további töltés: 100%, 4196 mV-re.
    A töltőről való lehúzás után 12 perccel 93%, 4126 mV-on állt egészen kevés nyomkodás mellett. 1 óra után 90% -on. Most vagy nagyon merül, vagy a kijelzés pontatlan, esetleg ez a normális és eddig volt hibás - nem tudom, de ezen talán még lehetne finomítani. Bár igaz ami igaz, a teljesítmény összességében javult ami energiaigényesebb lehet, és még pár töltés nyilván kell az értékek pontosításhoz...
    A lényeg, hogy azonos körülmények között az ASIS 4 napot simán kibírt egy feltöltéssel (takarékosan bánok vele, na :) ), igaz, egy picit alacsonyabb frekin.

    >>sprotni
    Ha készenléti módban megnyomsz egy gombot, a képernyő bekapcsol és megjelenik a képernyőzár-feloldás (pl. mintát kér). Ha itt folyamatosan nyomod a kikapcsolás gombot bejön a menü amivel némíthatod, kikapcsolhatod, újraindíthatod a telót. Na, ezt nem kéne neki. Amíg nincs feloldva a képernyő, ne lehessen akksikivétel nélkül piszkálni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

  • Katapult

    csendes tag

    válasz ratobi #45039 üzenetére

    A CM alapú romokban a Cyanogemod beállításokban a hangerő menüben van egy menüpont a 'beállított hangerő csillapítása' itt alapértelmezettként hangerő csökkentés van beállítva.
    Azért tűnhet halkabbnak a gyárihoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák