Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz Vovi1 #320 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat,gondoltam is,hogy valami fizetős dolog lesz ebbe....azért ez sokmindenkit átverhet,ha mondjuk nem eléggé tájékozott ilyen ügyben...
    A következőt csináltam:beléptem a wiraless beállitásokbawifit bekapcsoltam ,van egyolyan,hogy mobilhálózat azt kikapcsoltam...de ez most nem ugrik be,hogy be volt e kapcsolva...aztán beléptem a mobilhálózat beállitásokba és a csak 2g-t választottam...a hozzáférési pontoknál be van jelölve,hogyvodafone internet..ez nem tudom,hogy jó e...
    és igy most a h betű meg a nyilak eltüntek és 2g van kiirva ,és csak a google kezdőlapja jelenik meg...mst nem nyit meg.
    Remélem nem csináltam nagy adatforgalmat kb 5-10 percet lehettem neten tegnap óta...
    Igen arenám volt,vagyis még megvan,de már eladófélbe.Sajnálom is eladni,multimédiában túltett ezen,de ennek is meglesz az előnye....pl kezelhetőségben aki azon vacilál,hogy mért nem kapacitviv ,hát egy percig se kételkedjen benne,ugyanolyan élvezhető kezelni mint egy kapacitiv telefont...
    Amúgy mennyi lehet most egy havi inetnet előfizetés?,ami fix és nem adatforgalomtól függ,hanem egy egy maximum dij és semmi esetben sem kell,hogy többet fizessek...szóval értitek,akárhova lépek,akármit töltök a megadott összegtől nem több.

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

Új hozzászólás Aktív témák