Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stbtamas

    aktív tag

    válasz pobacsi #5 üzenetére

    Miken fent akadni..

    Szerintem is nagyon komoly, es nem is lesz dragabb mint az S3 szerintem, max 1-2 honapig, aztan meg olcsobb lesz.. Best Buy lesz, foleg ha europaban JB-el fog jonni, vagy gyorsan kitoljak ra a frissitest. Bar az LG-nel..

    ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz pobacsi #5 üzenetére

    Sosem értem, ha valaki emiatt mond le egy telefonról.

    Magam részéről nem tudok elképzelni olyan szituációt, ahol a legnagyobb fontossággal egy telefon hangchip-je bírjon.
    Ha valaki igazán zeneőrült, és ennyire fontos számára a minőség, akkor gyanítom van otthon egy ehhez szükséges eszköze, amin élvezheti a zene minden egyes dallamát, ergo nem mobilról fog zenét hallgatni.

    Menet közben, buszon, utcán, vonaton, akárhol meg teljesen mindegy, hogy profi hangcucc van-e egy telefonban, vagy sem, mert nincs az a füles, ami zajos környezetben is kihasználná egy tökéletes hangchip, és a lossless formátum előnyeit. Tömörített formátumnál meg amúgy is mindegy.

    Azt meg kevésbé hiszem, hogy nagyon sokan mászkálnának 50-100k-s fülessel az utcán.

    Amúgy elég ütősnek tűnik ez a telefon, az LG bedobta magát. Az árazás kérdés, de ha jól belövik, jó vétel lehet. :K

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák