Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beis-compo

    tag

    válasz Jim74 #7065 üzenetére

    Nem rossz az F6, ár/érték aránya pedig verhetetlen (dominós, neten rendelve 49e házhoz hozva). Viszont így csak 1 év a gari, nem kettő mint elôfizetéssel! Azért ez milyen már :((
    Fényérzékelő pl. az utolsó 3 telefonomban volt (mitôbb, a fényképezőmben is van (NEX)), de kénytelen voltam lemondani róla, mert pár nap alatt végigbogarászott teló-tesztek, illetve megtapogatott készülékek is meggyőztek róla, hogy ez jobb gép mint a kinézett többi. Nálam esélyes volt az OT-IDOL, abban minden van, de egyrészt cserélhetetlen az akkuja, másrészt nagyobb (habár vékonyabb, de felfelé meg hosszabb) és egyszerre nyomkodva szembetűnően lassabb mint az F6.
    Az F6-ot használva szembesültem a fizikai home-gomb butaságával, (ez erősen szubjektív!!) hogy bekapcsolja az alvó telefont, a zsebemben/táskában/bármikor. (Mondom, ez nekem fura csak, mivel az elôzô előlapján egy gomb sincs). A másik, viszont jóval lényegesebb, és megvétel előtt szinte lepróbálhatatlan, hogy milyen a hangja a cuccnak. Telefonáláskor az F6 torzít ha hangosra veszem, mármint nem kihangosítva, hanem sima telefonáláskor. Kihangosítva telefonálás korrekt, autóban navigáláskor is tökéletes a hang. Viszont zenehallgatáskor a nyomába sem ér az alcatelnek, ugyanazt a zenét Youtube-n meghallgatva, kb egércincogás, egy vicc.
    Ügyes dizájn fogás, hogy az F6 többek szerint (család, haverok) is vékonyabb mint a OT995, ez illúzió, valójában vastagabb, de a széle kialakítása az ellenkezôjét sugallja. Inkább csajos az elvékonyodó széle, de majd veszek rá valami tokot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák