Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz ultio #520 üzenetére

    Te használd, ahogy akarod a telód, tok nélkül, tokkal, vagy mittom én, nejlon szatyorban hordva. Én meg hardom tokban, fóliával, ahogy eddig. Kiegyeztünk?
    Gondolom, a sok millió tokot, meg fóliát is azért árulják, mert senki sem veszi meg őket...
    És nyilván én vagyok az egyedüli, aki fóliázva, tokban hordja. Azért had vigyázzak mán egy 45ezres telóra. Nem szarom a pénzt.

    Ja, és a kocsimban van üléshuzat és jó, h alatta a gyári nincs szétszakadva, elkopva. Ha nem lenne huzat, a gyerek már rég elintézte volna az eredetit.... Ezt hívják igényességnek. És nem én vagyok az első tulaj. Vigyáztak rá az előző tulajok is.

    Egyszerűen nem értem, h egyes embereknek miért baj, meg mi köze hozzá, ha más vigyáz a dolgaira?
    Nem vagyunk egyfortmák. Ezt el kell fogadni. Hol érdekel engem, ha te nem rakod bele semmibe és nem teszel rá fóliát? A te dolgod.

    Azért nem mindegy, h egy karcos, zsebkopott telót akarsz eladni, vagy egy makulátlant. Sosem vennék olyan telót, ami zsebkopott, meg karcos. Ha én megkapom az árát a telómnak, amit kérek érte, hol érdekel, h a vevő örül neki, h szép állapotban van, vagy sem?
    Vagy te annak örülsz, ha vmi leharcolt szart veszel? Akár autót, vagy telefont. Ugyan már!

    Tőled sem telefont, sem autót nem vennék, az tuti. :DDD

    J.Pinkman : Igen, én is olyat rendeltem. Most már meg kell jönnie. Egy héttel azelőtt rendeltem, h megvettem volna a telót.

    [ Szerkesztve ]

  • tariattila

    veterán

    válasz ultio #520 üzenetére

    nagy+1 :)

    mindenhol kifejtettem eddig (most itt is) a véleményem a tok, fólia témakörről...

    hiába minden, egyszer pofáraesik (minél jobban vigyázni szeretnél rá annál hamarabb!) s már ott is a pókháló!

    az összes telómat puha tokban hordom ami zsebben és bárhova lerakva teljesen jól megvédi s onnan kivéve 100%-os a használati érték... fólia mögött nem ugyan az az érzékenysége bárki bármit mond...

    a fólia+bumper+tok azért erős túlzás... ráadásul elég bazári látvány :DDD
    (figyelem! saját vélemény volt...mindenki szíve joga, hogy körbefáslizza a vasat)

Új hozzászólás Aktív témák