Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz sajo13 #380 üzenetére

    Mert minek menjen éjszaka, ha úgysem akarom, h elérjenek? Max néha ilyenkor repülőbe kapcsolom. Meg aztán akksi szempontjából sem mindegy. Úgy vagyok vele, h had pihenjen néha a teló is. Éjszaka te is alszol, nem? ;] Sőt! A vezetékes is kikapcsolom. Épp mostanában volt, h hajnali 4kor arra ébredt fel a család, h valami idióta csörgette a vezetékest. És nem egyedi alkalom volt. Ebből nem kérek. Én idáig az összes telómat kikapcsoltam éjszakára és ez ezután is így lesz. Sosem a memória miatt kapcsoltam ki. Azért az is érdekes, h azoknak, akik kikapcsolás nélkül használták mondjuk a W-jüket, szinte mindnek egy éves korára behalt az akksija. Az enyémben meg lassan két éves és semmi baja. Azt leszámítva, h azért már kevesebbet megy el egy töltéssel.

    Azért eléggé otthon vagyok ám a számítógépben, meg a totál commanderben huszon pár év után... ;)
    Azért mert neked ezekre nincs szükséged, másnak még lehet. Nem vagyunk egyformák.

    Az tény, h a W beltérben (mint a legtöbb teló) nem csinált túl jó képeket, de szabadban nagyon jókat csinál.
    És hidd el, van összehasonlítási alapom. Direkt összevetettem a két telóval, egyazon időben/helyen készült képeket. De már nem érdekel.

    A lényeg, h nem kell szervizbe küldenem a telót, hanem használhatom. :DDD Megvárom, míg megjön a tok és masszívan használatba veszem. Addig meg belakom a szokásos appokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák