Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsa74

    tag

    válasz stefi68 #11045 üzenetére

    Szia!

    Én egy fórumtárs hozzászólása alapján csináltam meg tegnap,és azóta működik rendesen,ma nem váltott át.
    Itt a hozzászólása,bocsánat de csak a hozzászólásának a link-ét nem tudom hogy kell ide betenni.

    "
    (#9838) Kacsa0094
    Új
    Válasz
    Privát
    2014-08-25 23:04:31
    .

    Kacsa0094
    (újonc)

    "Sziasztok!
    Elméletileg találtam megoldást arra a problémára, hogy ha rezgőre állítjuk a telefont este, akkor mindig felveszi magától a hangot(KK alatt ez van JB alatt nem tudom). A félreértések elkerülése végett még egyszer megjegyzem, hogy rezgő üzemmódról beszélek és nem a CSENDES módról, de a beállításokat a CSENDES módban csináltam meg, amit egyébként sosem használok!
    Tehát amit csináltam:
    Ugye nekem is az volt a problémám h este rezgőn volt és reggelre amikor felkeltem hangos lett. A megoldásra úgy derült fény, hogy nézegettem a csendes mód beállításait, és láttam h alapjáraton 22:00-tól 6:00-ig lenne bekapcsolva a csendes mód ha használnám. És ez a 6 óra az az idő volt, amikor visszaállt rezgőről hangosra a telefon. És ezután átállítottam 22:00-tól 21:00-ig, és láss csodát, reggel rezgőn volt továbbra is a telefonom! :Y
    Ha nem teljesen világos amit csináltam, írjatok PÜ-t és megpróbálom értelmesebben elmagyarázni, de kommentet is írhattok, mert azokat gyakrabban nézem. És még egyszer, hogy biztos legyen a tuti: a csendes mód ki van kapcsolva, csak annyi időre kapcsoltam be, hogy át tudjam állítani az időt, utána ki is kapcsoltam, mert nem használom!

    Előre mondom nem biztos, hogy ez mindenkinek működik, de én ezt csináltam és ezután működött, remélem másnak is fog!"

    Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Új hozzászólás Aktív témák