Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Misály #398 üzenetére

    A vicc az, hogy nem látod a fától az erdőt. :U Nem Bog-ot kell oltani, hanem mint azt már írtam, kicsit jobban odafigyelni a saját stílusodra. Velem még pü-bem sem tudtál normális stílusban beszélni, pedig nem veszekedtünk, de olyan volt a hangnem, hogy inkább lezártam a beszélgetést.
    Az is tudom, hogy aki az N8 topikba betéved, azok is mind egytől egyig modortalan arogáns f@szok, és ok nélkül kötnek beléd, holott te türelmes és béketűrő vagy, aki mindenkinek segít, és ha flame van, te vagy az első aki csitít. :U
    Őstag vagy, őstaghoz nem méltó stílussal. Remélem nem éli meg a PH-s regisztrációd az addiktságot.

    A témához kapcsolódóan pedig ismét naív vagy. Teljesen felesleges feszegetni ezeket a dolgokat. Nem a videót megnézve fogom eldönteni kell e az Optimus 2x vagy nem. A cikk igenis jó lett, de mint minden, ez is szubjektív. A szerkesztőre ill. a benyomásaira van bízva a cikk szubjektivitása ill. a telefon megítélése. Ez mindenhol így van.
    Biztos van, hogy 1-1 telefon, ami érzelmileg közelebb áll a szerkesztőhöz, és ezért kissé elfogult, de ő is csak egy ember.
    Nekem nem fog kelleni 2x, és nem azért mert személyes gondom van vele, hanem mert ki tudom hámozni a nekem nem tetsző dolgokat.
    Ettől még a vádaskodásodat alaptalannak és sértőnek érzem a cikk szerőjével szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák