Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mszatesz

    csendes tag

    válasz Crob #17 üzenetére

    Tudod, nem értek veled egyet! Már sokszor, sok helyen elmondtam, hogy mindenkinek mások az igényei és mindenki mást tart fontosnak adott esetben egy mobil os-el kapcsolatban is. Lehet, hogy neked egy akármilyen android többet ér, mint egy symbian, de nekem meg pont fordítva... És ez így van rendjén. Nekem ha utánam dobnának egy akármilyen csúcs android masinát, akkor is azt csinálnám, hogy eladnám és vennék egy (számomra) sokkal jobb, mondjuk wp7-es telefont. Androidért egy forintot nem adnék az biztos, de tisztában vagyok azzal, hogy ezzel elég kevesen vannak így és nincs is semmi bajom azzal, ha valaki az androidot favorizálja, bizonyára az ő igényeinek az android a megfelelő, nekem nem... Nekem jelen pillantaban az egyetlen mobil os ami minden igényemnek megfelelő lenne az a wp7, amíg arra nem telik addig maradok a symbiannál, mert számomra az is jobb, mint bármilyen android... Emberek vagyunk, különböző igényekkel, elvárásokkal és ezeknek különböző megoldások felelnek meg és ez így helyes!

    Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

Új hozzászólás Aktív témák