Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danniel

    tag

    válasz rzerge #909 üzenetére

    Én is tapasztaltam ilyen "csak úgy kikapcsol" dolgot, és én is aludtam el emiatt :) Vagy maradtam le beérkező hívásokról. Teljesen véletlenszerűen kapcsolt ki napközben, semmilyen racionális magyarázatot nem találtam rá... Hard reset. Legalábbis nekem ez oldotta meg. Én most már úgy csinálom, hogy amikor megérett egy hard resetre, akkor próbálgatom ki a programokat, amiket fel akarnék tenni. Ha tetszenek, felteszem őket a HR után, ha nem, akkor meg nem szemetelem össze az új rendszert. Ha stabil rendszert akarsz, nem szabad össze-vissza telepítgetni, ki kell tapasztalni, hogy mely programok kellenek neked, és csak azokat feltenni. Nekem legalábbis így működik a legjobban. Volt hogy a létező összes msn jellegű programot feltettem, kerestem a nekem legjobban megfelelőt, na ezután el is fért egy HR...

    A PIM Backup nevű program gyönyörűszépen lement Neked minden sms-t, kontaktot, emailt, stb... amit amúgy elveszítenél egy hard resettel. Egyszerű és nagyszerű, én azt szoktam használni és soha semmi gondom nem volt vele.

    Konvertálónak én a PocketDIVXEncoder nevű programot használtam, a használata egyszerű, de idő kell a konvertáláshoz.

    Remélem tudtam segíteni...

    http://www.flickr.com/photos/cirmidesign/

Új hozzászólás Aktív témák