Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scenic

    tag

    válasz Pinochet #734 üzenetére

    "Ha zenét hallgattok, vagy megy az fm transmitter és van bejövő hívás mit csinál a telefon a zenével?? a hívás után újra indul, vagy nektek kell újra indítani?"
    - Újra indul a zene magától!

    "Office fájlokat mennyire kezeli jól?"
    - Tapasztalatom szerint egész jól, bár nagyobbakat nem biztos, hogy megesz.

    "A javas gps mire jó? mennyire lehet vele navigálni, vagy csak dísznek jó?"
    - Geotagging, Google Maps (sajnos nem hangos navi), AmazeGPS (elég béna)... Inkább dísznek mondanám!

    "Fm transmitter mennyivel rosszabb mint egy szivargyújtóba rakható?"
    - 3 különböző autótípussal próbálva mondhatom, hogy rosszabb, ráadásul rendesen meríti a telepet. Ez csak ficsőr, én is kíváncsi voltam, de nem használnám a telómat erre a célra.

    XPERIA Z2

  • erdoke

    titán

    válasz Pinochet #734 üzenetére

    Telefonnak, alap mailezésre és netezésre, nameg multimédiás eszköznek jó, máshol korlátoz a zárt rendszer.

    - Zenehallgatás közbeni hvást még nem próbáltam, majd megnézem, ha más addig nem jön infóval.
    - Java GPS kb. arra jó, amit kicsit korábban már leírtak: Geotagging, Google Maps, gyengécske Java alapú navigációs programok, időjárás helyének automatikus meghatározása, stb.
    - FM transmitter gyenge, mint a harmat, kis cincogó hangja van. Nem tudom összehasonlítani hasonló eszközzel, mert egyszer próbáltam ilyesmit pár éve, és az is hulladék volt. Szvsz maga a technológia felejtős, egy átlagos mp3 játszó fényévekkel jobban szól kábelen, de akár sztereó BT-on bekötve is. Ha fontos valamit meghallgatni, vagy a gyerekeknek mesét átjátszani az autóban, arra éppen megfelelhet.
    - Office fájlokat nem próbáltam, PDF-et lehetett nézegetni különösebb gond nélkül. Más készülékeken hazsnálva van tapasztalatom a PicselViewerrel, tűrhetően jeleníti meg a dokumentumokat, és jól lehet nagyítani, görgetni, stb.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák