Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KennyONE

    aktív tag

    válasz Slimer #19027 üzenetére

    Egyetértek Slimerrel,nekem se jött be ez a telefon,bár tényleg ebben a kategóriában nagyon jó az anyaghasználata!Én is unom a problémáit és szerintem mindenki tudja hogy tökéletes telefon nincs,de az arena a tökéletlenség alatt van kettővel szoftveres szinten,az S-class meg halottan született.Mivel most nincs pénzem így nem tudom lecserélni,de ahogy lesz szerintem menni fog lassan.És ne offoljunk tovább,mert a modik meg nem fogják elnézni a fölösleges rongyrázásokat...

  • jooker82

    nagyúr

    válasz Slimer #19027 üzenetére

    Nekem is pár hét múlva egy éves lesz.....
    De gondolom azért választottad ezt egy éve mert a konkurencia telefonjai meg toucsviz vagy mi, rendszerei még fasorba se voltak ehhez...Úgyhogy hülyeséget ne irj amikor azt irod,hogy az arena kiadását követő pár hétre születtek olyan telefonok amelyek lenyomták az arenát....
    Én is váltanék már hidd el de ez annyira jó telefon és annyira bejött nekem,hogy jelenleg egy telefon sincs olyan állapotban,hogy megérje ezt lecserélni...
    Nekem 2-3 fagyáson kivül semmi baja nem volt még karc nélküli...és gyári fólia is röccenésmentes...
    Az hogy azóta kijöttek a sokkal1ghz es androidos meg istentudja milyen telefonok...nem kell egyből azokhoz hasonlitani és lehurrogni egy jó egy évvel ezelőtti rendszert...
    Jópár valakit tudok akinek már 1 éve van meg mindenféle gond nélkül,az hogy neked sokszor volt szervizbe vagy a te hibád,vagy kifogtad azt a bizonyos százból vagy ezerből egyet...

    [ Szerkesztve ]

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

  • Mieza

    tag

    válasz Slimer #19027 üzenetére

    Igazából nem is tudnál típusokat írni. :)

    Az Aréna anyaghasználatban és összeszerelési minőségben még ma is megállná a helyét, viszont már elavult rendszer fut rajta, és hardverileg sincs már a toppon.
    Megjelenésekor, és utána még jó pár hónapig a legjobb volt, mind sebességben, mind tudásban. De olyan gyors a fejlődés, hogy már két havonta jönnek ki a jobb és jobb telefonok, nagyon felgyorsult a fejlesztés, főleg az Androidnak köszönhetően.
    Néhányszor már én is elcsábultam az újabb telefonok láttán, de végiggondoltam, hogy mit is használnék ki mondjuk egy HTC Desire képességeiből, és rájöttem, hogy bár megvehetném, de teljesen felesleges lenne.

    Egyébként azért van mindenki kissé "felháborodva" a hozzászólásodon, mert az jön le belőle, hogy egy szemétbe való, semmire sem használható "okostelefon". Holott nem is az.
    Én a SE Walkman sorozatának a konkurenciájának gondoltam, és oda is helyezem tudásban. Multimédiás telefonnak még ma is tökéletes!
    A másik dolog, hogy saját hibás döntésedet a telefonra akarod hárítani. Ha nem felel meg neked, akkor minek vetted meg?

    Egyébként az enyém is már egy éves, teljesen meg vagyok vele elégedve, nincs baja, sosem volt szervizben.
    Mondjuk én figyelek arra, hogy honnan és hogy veszem a telefonokat, csak olyat viszek el, amit előttem bontanak ki. Ezért még sosem volt gondom egy telefonnal sem. :)
    A magyar garancia meg mindig alap!

Új hozzászólás Aktív témák