Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slimer

    csendes tag

    válasz Apakara #19024 üzenetére

    ...tudtam, hogy vki le fog dorongolni, úgyhogy idézem fentebbről önmagam: "Mielőtt lehurrogna akárki, tényleg érdemes a többi márka hasonló kategóriás készülékeit megnézni, én is azt tettem."
    Tényleg vettem a fáradtságot, és kezembe vettem a többi HASONLÓ KATEGÓRIÁS!!! készüléket. Ezek alapján jutottam a fenti következtetésekre.
    Mellesleg pont az itt olvasottakból kifolyólag vettem meg a telefont, és utólag azt mondom félrevezető volt. A készülék hibái egyébként mind megjelentek más, az ismerőseim tulajdonában lévő (5 db) telefonokban (pl.: bejövő híváskor sötéten maradó képernyő, zenelejátszásnál számok "némán" maradása, stb.).
    Sztem a negatív tapasztalataim megosztása pont hogy segít a potenciális vásárlóknak a döntésük meghozatalában, így az, hogy TE sértő módon ezért ledorongolsz, inkább tűnik Arena "sztárolásnak", mint az, hogy megírom, mit próbálok ki legközelebb.
    Azt, hogy miért tartottam ki ilyen sokáig mellette, tökéletesen eltaláltad: vakításból. Mint az emberek kb. 90%-a. Most is tartom a véleményem, miszerint a mai napig az egyik legszebb telefon.
    Végezetül, ha olyan sértő hangnemben szeretnék írni, mint TE, azt írnám, hogy nyilvánvalóan irigy vagy, amiért sok-sok spórolás és nélkülözés után végre meg tudtál venni egy komoly telefont, és amikor azt olvasod, hogy tulajdonképpen egy rakás sz*rra dobtad ki az összegyűjtött kis pénzedet, azt kezded el bántani, aki nyilvánvalóan kéthavonta tudja lecserélni a készülékét, ha akarja...
    De hát ez ugyanakkora ostobaság, mint amiket TE leírtál, úgyhogy Én nem írok ilyeneket.
    Baráti üdv.

Új hozzászólás Aktív témák