Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JMarco

    csendes tag

    válasz risnos #11352 üzenetére

    Jaja nekem se működött amikor még először telepítettem, csodálkoztam is, hogy most mi van ezzel a programmal... Nekem önálló módban általában 4 perc is kell ahhoz, hogy jelet találjon, de szerintem ez amiatt van, mint már írtad, hogy városban nehezebben talál, bár hogy ez miért van így, nem tudom.

    #jokerman: Hát nekem 1 hónapja van meg a teló, a folyamatos fagyás az enyhe túlzás, nekem eddig max 3x fagyott le, és egyszer se indult újra...
    Kamerájáról mostanában nagyon sokat beszéltek itt a fórumon, ajánlom olvass vissza, tényleg nem annyira jó, de nem is vészes, iphone kameráját ha sima kamera módban annyira nem is, de videófelvételben szerintem eléggé veri. Youtube videót az új szoftverben már betölt wifi-vel is, de tényleg volt ilyen problémája. Vannak rá java alkalmazásak, opera is, ebuddy is, alkalmazást tényleg nem lehet berakni a gyorsindító menübe. Van rajta ű is ó is. Elforgatásnál néha tényleg belassul, de annyira nem vészes 2-3 mp max. Én nem szoktam félrenyomni, de ez ujjméret függő is lehet. Remélem segítettem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák