Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scenic

    tag

    válasz Racecam #495 üzenetére

    Bizony hiányzik nekem is az Advanced Call Manager progi az E66 után... :O Ott kívül-belül be lehetett állítani még azt is akár, hogy egy sms vagy általam felvett hangüzenet menjen kifelé egy adott listának. Mondjuk tegyük hozzá, hogy az Arena-ba "Hívás elutasítás"-nak hívják a menüpontot, arra pedig jó, csak nem haladó, hanem alapszinten! :)

    Nekem maga a multitask megoldás volt az egyik nagy csalódás. 9 gyárilag beállított progi van amik között váltogathatunk, ám ha ezek közül fut valamelyik, akkor nem tudunk visszamenni pl. a beállításokhoz anélkül, hogy ne kellene kilépni az alkalmazásból! Oké, ez nem okostelefon, de ha tesznek bele multitask-ot, akkor a minimum az, hogy minden alkalmazás között tudjunk szabadon váltogatni és - a memória erejéig - minden fusson a háttérben, szerintem! Most az a helyzet, hogy be vagyunk zárva egy szobába 9 programmal... :(((

    A másik idegesítő dolog, hogy a szoftvernek csak egy része van megírva álló és fekvő képernyőre is, a másik csak állóra. Na most, ha gépelsz vízszintesen egy sms-t (mert ugye úgy qwerty) és azt mondod OK, akkor visszalép az elküldő képernyőre, ami viszont csak álló. Evvel sok helyen belefutsz a használat során, aztán egyszer csak megunod és azt mondod: nem is olyan jó az a qwerty... :O

    A bluetooth fülesemmel én kristálytisztán hallom a másik felet, azonban mindenki arra panaszkodik, hogy visszhangzik. Mondhatnám, hogy a headset hibája, de nem hiszem, mert vagy 6 fajta telefonnal használtam eddig és senki sem panaszkodott hasonlóra. Persze lehet, hogy ez a teló és ez a headset nem szeretik egymást! ;]

    Az avi filmek konvertálgatásától szimplán frászt kapok, de leginkább a wifi-s dolog ami aggaszt.

    Nem fikázni akarom, mert nagyon jó kis telefon! A kezelhetősége ugyan hagy némi kívánnivalót maga után és van néhány felesleges ficsőr, amikre kár volt időt pazarolni koreai barátainknak, de alapvetően az irány jó. A vas és az összeszerelés kifogástalan, a kijelző felbontása egészen elképesztő, a színei gyönyörűek, bár napfényben sajnos tükröződik, de azért látható.

    Aki a fentiekkel együtt tud élni, annak bátran ajánlom, mert tényleg nem rossz vétel!

    XPERIA Z2

Új hozzászólás Aktív témák