Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz madmike #12685 üzenetére

    Szép-szép ez a sok fw-mod-osulat. De miért nincs végre olyan közöttük, amely helyére teszi az Aréna szoftwer hiányosságait. Mert frissítenék én T-s V10v-ről bármire, ha lenne lényeges változás-nem csak csicsában. Örülnék, ha nem korlátozná az fw a java programok nagyságbeli és feltelepíthető méretét példul. Ha stabilabb lenne mondjuk a fájlkezelés, nem tűnnének el bizonyos műveletek után főkönyvtárak látszólag , stabil lenne az ébresztés stb. Szóval az fw -mod-ban orvosolni kéne -ha lehet- a szoftwer gyerekbetegségeit. Mert az Aréna nagyon jó telefon-zárt op-sága ellenére is-, de időnként meg olyan, mint egy háklis p...
    Mennyiségi kényszerben érzi magát az LG, a Samut-pedig ilyen S-Class féle jó húzásokkal, ilyen Arénás minőséggel és megbizható szofttal lehetne überelni. De nem összehányva csak úgy. A programozni tudó fórumtársaknak a meglévő vashoz kéne finomítani a progit, s csak aztán kéne egy kis formai csicsa. Sajna én már nem vagyok fogékony a progiírásra-ezért csak tippeket adhatok a területen jártasabb Aréna-fanoknak. Tudom, nem könnyű , amiről beszélek, de egy huszonévesnek sok minden már a kisujjában van, és a magamfajta lelkes újonc (túl 5x-en) tudna örülni az ő sikerüknek. (Bocsika, közben előléptettek. Köszike!)

    [ Szerkesztve ]

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák