Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz Saccco #281 üzenetére

    Igazad van, ezért tipródok magam is. Tetszik az Etna, jó a billentyűzet, a kép bökdösését meg lehet szokni - kapacitív után ? - vannak jó dolgok a telefon kezelésében az Androidnál is. Szerintem korszerű telefon, komoly benyomást kelt. Tettem bele 4 Gb-os mem karit, igy a háttér is megoldódott. ( a gyári miért csak 1 Gb?)
    A hangszínt még a 2.1-ben sem oldották meg, nem beszélve a Dolby-ról. Jobb a zenelejátszó szervezése mnt az Arénáé - annak az a leggyengébb pontja.
    Konvertálással nincs gond, eddig is átírtam mindent. Nem a lejátszással van gond - egérmozi, ne várjunk sokat - hanem a saját felvételek, videók minőségével. Mondjuk az Aréna kiemelkedik a hasonlók közül a médiában, különösen a videó kamera igen jó.
    Kipróbáltam még hajnalban az itthoni WIFI-n, SIM kártya nélkül, brutálisan hozta a hálózatot, élmény volt vele szörfözni. Fektetve, klaviatúrával kezelve és bökdösve tényleg hatásos. Gond nélkül fellépett a hálózatra, igaz csak YouTubet-ot és a Googlit használtam, de a mobilarána is gond nélkül jött.
    Még nem mélyedtem el benne, de le lehet tiltani a telefonos hálózatot, ha WIFi is elérhető?

Új hozzászólás Aktív témák