Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz kovadika #38 üzenetére

    Én meg az előlapi kamerát nem kapcsoltam be teszten kívül szinte soha sem tableten, sem telefonon. A hátlapi viszont vonalkódot scannelni is jól jött már, plusz ha vmit gyorsan le kell fényképezni, akkor is megfelelő ... szóval ki mire használja.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • Magnat

    veterán

    válasz kovadika #40 üzenetére

    Az első Nexus 7-en nem volt hátlapi kamera, szóval volt már aki meglépte. Másrészt meg 100 usd-s tableteken is van már 2 kamera, ok h az egy kalap sz@rt sem ér, de gondolom ha annak az árába belefér 2 olyan, akkor egy soxorosába kerülő tabiba belefér egy picivel normálisabb. Abban egyet értünk, h profi nem kell, én kiegyeznék 3-5Mp-vel meg autofókusszal (tudom, nem csak ezektől függ, h mennyire lesz jó a képe). Gyors fotózásra ok, h ott a telefon, de pl ha nálam a tablet és mondjuk barátnőmmel csevejgek Whatsapp Messengeren, akkor tök jó, h nem kell a telefonra átváltani ha meg akarom mutatni neki, hogy néz ki a frissen érkezett zseblámpám vagy más hasonlóan fontos dolog amiről fotót lőnék :) ... ezek persze nem maradandó alkotások, bár mondjuk arra a telefon sem ideális.
    Az előlapi kamerával meg csak annyi a bajom, h abból a távolságból ahonnan kézben tartva képet lő vele az ember, olyan torz lesz az alany, h öröm nézni... persze értem, h van akinek mégis az a fontos, szóval én támogatom, h legyen mind a kettő, nem hiszem, h annyira egetverő ára lenne.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák