Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bok92 #401 üzenetére

    Ha nincs mellette egy fehér lap ( szerk.:megnéztem, fehér lap nem elég, ott nem tűnik fel mellette, de monitor feltekerve már megteszi a hatást) azért ez nem feltűnő dolog, szemnek még jobb is pl hírolvasásnál, tableten azért ritkán van szükség komoly színhűségre. Valószínű azért van ez az idiótaság mert amoled szerű élénk színeket akartak a kijelzőre varázsolni de ips technológiával. A fényerő is ezért alacsonyabb szerintem. Magyarán benti használatnál, filmnél, játéknál azt látja az user hogy hú de szép színes, kb ennyi volt a lényege a dolognak. Ezt már többen írtuk itt hogy ezt nem kellett volna. A filmeknél, képeknél is kétélű a dolog, elsőre lehet hogy jobban fog tetszeni mint pl a samsung, de ha egy sötét részt nézel egy videoban akkor a fekete felületeken a részletek szépen elvesznek. Én ezért is ajánlom elsődlegesen benti használatra ezt a gépet, kültérre nem a legjobb.

    Android fronton a gyártók kötelezettségüknek érzik hogy mindig elbasszanak valamit. Részemről nem tudok olyan tabletet mondani idénről amibe ne lehetne belekötni. Az google "nyomott" árú nexus7 is több sebből vérzett arról is le kellett mondjak. Az LG legalább ár értékben ott helyezkedik el ami reális opcióvá tette. Gyakorlatilag 80%-ban szemetet árulnak android tablet címszó alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák