Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kp78

    addikt

    válasz kennystyle #4657 üzenetére

    "G4-et csereltem G6-ra, egyelore a minosegerzet szempontjabol nezve pozitiv az elso benyomas."

    Talán ez az egyetlen, ami miatt érdemes cserélni. :U A minőségi háznak és összeszerelésnek jár a kalapemelés.
    Na meg az üzemidő. Nálam legalábbis a G4 2 óra SOT-ot tud, G6 ugyanolyan felhasználás mellett 5 órát produkált. Csábító még az IP68 és a droid 7, hisz utóbbi G4-re esélytelen már hivatalos forrásból. :(((
    Ettől függetlenül én azt hiszem inkább maradok még kicsit G4-nél, és inkább visszaviszem a G6-ot, amíg még lehet. Pedig már-már a led és infra hiányát is megszoktam (volna).
    De a kamera minősége egyszerűen nem győz meg. A nagylátószög nem rossz móka, de bőven van még mit fejleszteni rajta. Olvastam/néztem sok-sok tesztet is.
    A saját tapasztalat, hogy rossz(abb), beltéri fényviszonyok között a G4 sokkal jobb. Napsütéses időben sajnos nem tudtam egyszerre mindkettőt tesztelni, gyanítom, hogy ott nem lett volna látványos különbség.
    A cserélhető akksi, a led, az infra miatt (talán) kihúzom még egy évet, arra talán a most még ismeretlen G7 ára hasonlóan beesik, és cserél(het)ek végre. :)

    De győzzön meg vki, aki G4-et váltott, hogy igenis megéri cserélnem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák