Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RayMckurt

    csendes tag

    Nos egy hete G5 tulaj vagyok, G4ről váltottam.
    Előtte G2, mindmáig meg vagyok elégedve a G-szériával(G3 kimaradt).
    Olvasgatom a topicot már a kezdetek óta, hátha sokat megtudom pluszban a telefonról,tapasztalatokról s tippekről-trükkökről..
    Itt vagyunk 700 hsz környékén és (tisztelet a kivételnek)többet olvasok a samu előnyeiről, a V10 csodálatosságáról, hogy mekkora gyík ez a telefon.

    Nos én nem ezekről fogok írni:
    A bemutató ota vártam ezt a telefont, mind a tulajdonságai, mind az"ismerősei" miatt.
    A külső engem is rémisztett cseppet a képek alapján, de egy hét használat( a G4et is volt hogy 3x töltöttem naponta=igen, rengeteget nyomkodom) után egy nagyon kellemes összképet keltett bennem.
    Jó fogása van, minőségi tapintásérzet(NEM, semmilyen lötyögéssel, éles sarokkal nem találkoztam), felhasználói felület szokatlan volt egy ideig, de szvsz jobb mint a G4 volt. Kameramodult kaptam hozzá(T), könnyű, gyors cserélhetőség, valami fantasztikus fogás( családi felvételek, természetfotóim etc.), tényleg kézreáll, könnyű kezelni.
    Akksi, gyorsaság mind OK.

    A G4hez használt VR box után(az élmények királyak, használat nyűgös) meg fogom venni a G5höz valót.

    A Hbs 900ammal is meg voltam nagyon elégedve(feleségem örökli), szintén jöhet a Friend..

    Rolling bot hiányzik itthonról(3 műszakban dolgozok, család is van)..

    Hogy megéri-e a pénzét, érdemes megvenni?
    IGEN! Bátran ajánlom, nagyon meggyőző telefon s érdemes volt váltanom G4ről..

    Shuttle AB60N - Intel Pentium 4 3Gh Northwood - 1 Gb Kingmax Superram Pc 3200 - Leadtek Winfast A400Gt TDH (Gf 6800 Gt) -Gembird 600W - Plextor PX716A - Sound Blaster Live! 7.1 24bit - A4 Tech NB30 - Sony CPD G520 21'' CRT - a többi túró!

Új hozzászólás Aktív témák