Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hirannor

    csendes újonc

    Sziasztok! :)

    Idén áprilisban vásároltam egy LG G4-et és sajnos gondjaim akadtak vele... Már hetekkel ezelőtt feltűnt, hogy a touch screen bizonyos tapp-okra nem reagál (pl: híváskor nem tudtam felvenni, kinyomni az ébresztőórát).
    Most szombaton éjszaka még működött a telefon meg minden, felraktam este a töltőre, majd másnap mikor keltem volna fel az ébresztőre már nem tudtam az ébresztőt kinyomni sem :\ a touch screen totál lehalt, néha valamit érzékelt de az kb 100 próbálkozásból egyszer volt. Tempered glasst már leszedtem, factory reset is volt,de semmi.. LCD kijelzője funkcionál, jack, töltő rész, fizikai gombok is, valamint döntésre a kijelző is elfordul. Valaki találkozott már hasonlóval? Annyi mákom van,hogy van rá még fél év garancia, habár a nextelshop-tól vásároltam ahol azt irják, a telefon mivel import csak forgalmazói garanciával rendelkezik. Munkatársam szerint van rá gyártói garancia is (nextelshoptól rendelte ő is). Neki bootloop hibája volt és elvitte a készüléket a miskolci intergsm-be (lg márkaszerviz), mert az volt helyben. Ők felküldték a telemaxhoz, ahol megállapították,hogy alaplap cserére szorul, viszont hiány volt belőle.Ők onnan tovább küldték a a nextelshophoz,ahol pedig egy csereutalványt állítottak ki. Valakinek esetleg nincs ötlete, hogy leadhatom én is ott a készüléket vagy sem? Vagy GLS-el küldjem fel instant oda ahonnan vásároltam? A forgalmazói garancia ami a nextelshop oldalán található a termékre kicsit bezavar számomra... :)

  • hirannor

    csendes újonc

    válasz Quqesz #35851 üzenetére

    szia!

    köszi a gyors választ! Mindenesetre azért holnap felhívom a nextelshop szerviz központját, rákérdezek a dologra, mert ha le adhatom itt is helyben, akkor nem vesződök a felküldéssel.

    ui: egyébként nem tudod véletlenül, hogy valakinek előfordult e már ez az issue? Egy ideig végig görgettem a fórum bejegyzést, de az a baj,hogy túl sok post van, látszik, hogy elég sokan szenvednek a készülék általi problémákkal :\

  • hirannor

    csendes újonc

    válasz Quqesz #35855 üzenetére

    Quqesz
    Értem, Köszi! Sajnos nálam mára már a touch totál érzéketlenné vált, semmire sem reagál, valszeg a digitizer meghalhatott benne.

  • hirannor

    csendes újonc

    válasz Quqesz #35865 üzenetére

    Ma bevittem az itteni LG márkaszervízbe,de hát...A nőci elég érthetetlen volt meg nem tudott egzakt választ adni..Azt mondja, hogy mivel import (németből), ezért nem biztos,hogy foglalkoznak vele. Mondom oke, van e valami más járható út akkor, azt mondja persze, felhívja és megkérdezi a pesti központot. Válasz: 2 hét kb mire lesz valami,de nem biztos,hogy foglalkoznak majd vele.. Mondom ez igen...Miért nem tudják azt mondani, hogy IGEN vagy NEM basszus. Cseppet felhúzott, de kollégám is ugyan igy volt, ő csere utalványt kapott végül.. :) Na mind1, reménykedem a legjobbakban.

    [ Szerkesztve ]

  • hirannor

    csendes újonc

    válasz Quqesz #35865 üzenetére

    Na múlthét szerdán leadtam az itteni intergsm-be. A papír szerint majd a telemax fogja javítani, elv 2 hét..Remélem nem találják ki, hogy le lett ejtve a teló vagy beázott valahol mert akkor menten agyfaszt kapok..Am kis kutakodás után ezeket találtam youtube-on:

    https://www.youtube.com/watch?v=PB4FuUNhu0s
    https://www.youtube.com/watch?v=zWHEUWoAebc
    https://www.youtube.com/watch?v=yca7xFp_pDw

    A másik érdekes dolog, hogy az egyik videó feltöltője azt kommentelte, hogy 2 hét után ez az issue megszűnt nála. :\

    [ Szerkesztve ]

  • hirannor

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Szeretnék nektek beszámolni a telemaxos kis történetemről :)
    Hetekkel ezelőtt kezdődött az egész dolog. A G4-em touch screen-je olykor olykor nem reagált bizonyos tappokra, persze én nem foglalkoztam vele, mert mások is panaszkodtak erre, hogy szoftveres gond lehet. Aztán egyik nap töltőre raktam a telefonomat, majd mikor másnap ébredtem fel az ébresztőre nem tudtam kilőni szerencsétlent, mert a digitizerem totál tönkrement, nem reagált semmilyen érintésre. :) Nos hát, leadtam a telefont az itteni miskolci interGSM-be, ahol a telefont felküldték a telemax-hoz. Ez múlthét szerdán volt, a telefon pedig ezen a héten hétfőn érkezett meg a telemaxhoz. Elsőre mikor megláttam a munkalapot a telefonról készült képekkel együtt, mondhatni befostam, mert durva karcokat láttam a telefon kijelzőjén. Mérgelődtem is,hogy ezek a "retkek" szétbaszták a telefonomat..De ez csak egy kezdeti állapot volt, kellett azért egy 10-15perc mire feltűnt, hogy más egyéb helyeken is vannak karcok, pl a zacskón (:DDD), utána esett le,hogy a scannerük karcos mint az állat. Másnapra már kész is volt a telóm. Szinte az egészet kicserélték amin meg is lepődtem :O LCD+Digitizeren kívül az alaplapot is (alaplap 2016-09 gyártmány), valamint a headset-et is. Az utóbbi 2-t igazából nem is értem,mert semmi baj nem volt vele, pláne a headset-nek. Na de mind1 is. Eléggé pozitiv benyomást keltettek számomra, pedig elég sok negatív dolgot hallottam a szervízről, de hát nem így lett! :)
    Kiszolgálásban és gyorsaságban nálam ötös :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák