Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Stauffenberg #46116 üzenetére

    Köszi neked és mindenkinek a segítséget, simán felment a 7.0 a leírtak szerint.

    Eddigi tapasztalatok:
    - NEKEM közel sem volt elég 2ó újra belakni, még mindig nem vagyok vele készen.
    - Nem tudok plusz oldalt kirakni a kezdőképernyőre, gyárilag kettő van, és slussz.
    (Ezt végül sikerült orvosolni azzal, hogy megflood-oltam a rendszert, csak akkor ajánlotta fel új oldal kirakását, ha direkt telenyomtam appokkal, hogy ne férjen ki újabb widget.)
    - Valami komoly gáz van a névjegyek szinkronjával, és nem tudok vele mit csinálni. Kb 4-5 éve nincs már névjegy a SIM kártyámon, minden a google contacts-ban van, ami jelenleg 1716db. (Nem röhög, mindent ide mentek, a cégeseket is, csak be van rakva a megfelelő csoportba.) Szóval, a telefon ebből 756db lát csak azután is, hogy kézzel ráküldtem és a kapcsolódó google fiókból ráerőszakoltam, hogy szinkronizálja fel a névjegyeket a telefon memóriába. Amit megjelenít, azt sem rendesen, becenevet ír ki a hivatalos helyett, hiába van úgy beállítva.
    - Nálam is húzni kell előbb a képernyőt feloldáskor, mielőtt mintát adnék neki. (Ez az, ami idegesíti Stauffenberg-et, és egyelőre engem is nagyon.)
    - A kamera fura. Furák, homályosak a képek, és a telefon élőképe is zajos, világos, mintha a valóságnál feljebb lenne némi FÉ értékkel.
    - Nem találom (egyelőre?) a zseb módot ami volt 6.0 alatt, hogy ha érzi, zárolás után azonnal el van rakva a zsebembe, ne kérjen feloldó mintát/PIN-t.

    Ha bármi ehhez kapcsolódó segítséget tudtok még adni, nagyon köszi! :R

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák