Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Gabi 8906 #40707 üzenetére

    A sorozatszám első három számjegye mutatja a gyártási időt. Pl: 608 = 2016. 08. vagy 701 = 2017. 01.

    Nagyjából csak erről lehet tudni, hogy kisebb vagy nagyobb esélyed van a bootloop hibára, de egyik sem jelent 100%-os védelmet. Nagyjából a 602 utáni alaplapokra szokták mondani, hogy már jók, de láttunk már ilyet is elszállni. Garancia legyen vagy meg se vedd (kivéve ha szemtelenül olcsó és hajlandó vagy bevállalni).

    (#40710) kovaszoskeny: A fórumtárs teljesen normálisan leírta, hogy a saját tapasztalatairól beszél, nem mások nevében. Kérlek hanyagold ezt a másokat lehazugozó stílust a fórumon! Amikor a G4 még viszonylag friss készülék volt, akkor volt egy "mutasd a kijelzőidődet" megosztási mánia, amitől sokan sírva tudtak volna fakadni, de a legáltalánosabb bemondott üzemidő a 4 órához közelített. Nekem is 3 - 3,5 óra körül alakul, olyan sem ritka, hogy már 2,5 óránál megadja magát ha alaposabban megfingatom, de csináltam már 5 órát is. Simán benne van a pakliban, hogy valaki a saját használati szokásaival többet ér el, mint Te vagy Én. Nem kell senkit hazugozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák