Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz DxxD25 #18957 üzenetére

    1: Én 12 órás munka alatt kb 8 óra folyamatos zene hallgatást csinálok mobil netről! Közben kis böngészés, facebook, stb! Mindezt nagy fényerő (50-100 között automatán) mellett, mert utálom, ha sötét a kijelző! Még 50% alatt soha nem vittem haza!
    2: Nova Launcherrel használva a gyakorlatban nem igen vettem észre eddig én sem akadást! Amúgy nem csak városi legenda a dolog, de hétköznapi használat mellett nem fogod észre venni!
    3: Szerintem ezek a játékok minden telót fel melegítenek! Én nem játszok vele, szal erről nincs tapasztalatom!
    4: Nekem fehér van! Egyáltalán nem koszolódik, de hát ez tulajdonos függő! Ha vigyázol rá és közben le tisztogatod, biztos nem marad koszos!
    5: 2 év szolgáltatói rablánccal semmi nem éri meg! És a G3 is már lassan egy éves modell! Ha két évre gondolkozol előre, akkor talán jobb lenne valami frissebb vasat választanod! Bár a G2 töretlen népszerűségéből ki indulva, nem mindig a legújabb a legjobb!

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Új hozzászólás Aktív témák