Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz zack #2131 üzenetére

    Egyébként neten sem melegedésre, sem térerő gondokra nem panaszkodnak. Térerő problémát én konkrétan egyet nem találtam. Kíváncsi leszek nálam hogyan fog működni.

  • FókuszPók

    tag

    válasz zack #2131 üzenetére

    Teljes mértékben megértelek, mások mindenkinél az igények. Nekem hiába tukmálna bárki egy Nexus-t, hiába kiforrott, egyszerűen zavarna a kinézete (ugyanez ez igaz a többi flagship-re is). Nokiát akartam venni, de a symbian nyugdíja után már nem játszik, a WP nekem emészthetetlen, hiába vagyok/voltam Nokia fan 12 évig, az S60 mellett barátságban tudtam élni, de a metlakis felülettel nem...
    12 évig csak Nokiáim voltak, eszembe nem jutott volna mást venni, de mára leszűkült a kör. Vártam az S5-öt, mikor megláttam, csak elmosolyodtam, hogy ez mi. Átmenetileg P6-ot akartam venni, mivel nagyon tetszett és a kategória legszebb kijelzője van benne (színre, nem felbontásra). Note4 messze van még, meg már a 3 is hatalmas volt. G2 keretnélkülisége is bejött, de a G3 jóval szebb lett, ha nem is jobb. Nem bántam meg, vannak hibái, mint mindennek, vagy javítják, vagy nem, ha nem, akkor van egy rossz tapasztalat. Annyira akkor sem lesz vállalhatatlan, még csalódott sem lennék annyira, minden telefonomnak volt árnyoldala, de lehet élni mellette.
    A melegedés zavar legkevésbé. Hadd melegedjen, amíg nem sárgul a ragasztó, fene bánja. A térerő és a gyenge akksi jobban aggaszt, egy csúcstelefon általános használat mellett és magas fényerővel is menjen szerintem 1 kerek napot (játék nélkül).
    A marketing brigád meg nem fog várogatni alkatrészekre, ha elsőnek kell lenni, akkor a hajót vízre teszik kisebb motorral is.

    Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

Új hozzászólás Aktív témák