Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz vika1010 #22001 üzenetére

    Hát nem hiszem hogy nagyon tovább sárgulna. De nem tudok biztosat mondani. Menj be a szervizbe és kérdezd meg. de most komolyan. nagyon normálisak. Lehet nem is kell kijelzőt cserélni. Megéri be menni és meg érdeklődni.

    nekem nem volt vészes a folt csak fehér alapon látszódott leginkább ha nem lett volna rá még garanciám hagytam volna a fenébe. de ha már ennyit kifizettem érte hát élek a garanciával.

    rento: ez csak egy tapasztalat volt. Megeshet persze hogy előjön. De az LG-nél törekednek arra hogy ne jöjjön elő újra.

    Ez gyári hiba és az új kijelzőkkel és kerettel próbálják minimalizálni a hiba újból előfordulását.

    Az a nagy gond hogy nagyon melegszik azon a részen a Snapdragon Proci, gondolom olyan zselét raknak oda aminek jobb a tűréshatára stb.

    Én bízom az LG-ben ahogy eddig is. :R

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák