Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz -FreaK- #2145 üzenetére

    Háát!
    Szerintem pedig a hiba pont abban van, aki ezeket hibákat keresi, mivel szerintem a használatnál ezek nem mérvadóak, nem rontják az értékét. Aki azért vesz telefont, hogy napi 24 órában azzal foglalkozzon, hogy hol akad meg, hol röccen annak tényleg nem ez a telefon való. Nekem semmi bajom vele, amikor kell megnyitok alkalmazást, nincs megakadás, visszalépek az alap képernyőre, semmi akadás, névjegyalbumnál sem találkoztam vele, sem a megnyitásnál, sem a keresésnél. Ezeknek a "hibáknak a 99%-a csak bemesélés, városi legenda. Olyan élethelyzet nincs, ahol, ha lenne is megakadás, az embert gátolná is bármiben. Ha csak a készülék életre keltésére gondolsz, kettős kopp a képernyőre (az egyszerű ki-be kapcsoló egyszeri megnyomása helyett), knock code (bármilyen egyszerű ábra rajzolása helyett), már több időd elment, mint amikor megnyitod a névjegyalbumot, vagy bármely alkalmazást. Érdekes ez az idő senkinek sem hiányzik az életéből? Szerintem többször nyitod meg a készülékedet naponta, mint ahányszor lapozgatsz a menüben, névjegyalbumban. Ezeken gondolkozzatok el

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák