Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz ßrainiac #65010 üzenetére

    Sokmindenben nem értek egyet veled.
    Mielőtt újonnan megvettem vonna a G2-esemet, nagyon körbe néztem a használt darabok között.

    Első sorban egytől-egyig minden 50-60eFt körüli G2 közepes vagy rossz állapotú volt, és legfőképpen csak 16Gb-os.
    Garancia meg ugye ezeknél nem is volt. Mivel a kijelző hajlamos besárgulni, igy nem gondolom, hogy a 80eFt sok lenne érte.
    32Gb-os 0kilométeres garanciális készülékért egyáltalán nem drága.

    Korábban hosszabban taglaltam is, hogy milyen alternatívák vannak még a G2-vel szemben.
    Egyszerűben nem csináltak olyan telefont azóta, amely ennyire jól sikerült volna.

    Mondhatnak sokmindent a Huawei-ék is, talán az Ascend Mate 7-esbe nem tudtam egyedül belekötni. Ott igazából a gyári Stock szoftver nagyon egyszerű. Kevesebb feature és opció.

    Én azt mondom, hogy a G2 bőven megér mind a mai napig 80-at.

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ßrainiac #65010 üzenetére

    Csupaszon nem egy szép teló? Nyilván nem érdemes ízlésről vitatkozni, de pl. amikor kiveszem a SlimArmorból, mindig elkap a hűha-érzés, hogy mennyire kecses, jófogású, meg nagyszerű kijelzőarányú telefonom van. Nekem abszolút kiállta az idő próbáját a design.

    Én januárban szereztem be 88ért, szvsz a mai napig jó vétel, pláne, hogy naprakész a szoftvere.

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák