Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz #07400704 #45357 üzenetére

    én meg azért válaszoltam mert kérdeztél, csak valamiért nem akartad elfogadni a normális választ. az hogy a G-nél hogy volt mint volt egy más tészta. miért ne ajánlaná fel az OTA frissítést? persze van néhány gyártó aki némely telefonnál ahoz köti/kötötte az OTA frissítést hogy milyen sim van benne és ezzel próbálja/próbálta megakadályozni (baromira sikertelenül) hogy szürkeimportos készülékeket vegyenek az emberek illetve hogy pl a nem EU-ba szánt készülékek elterjedjenek az EU-ban és ezzel konkurenciái legyenek az EU-ba szánt, esetleg drágább verzióknak. mint látod ez nem ilyen. de kár is OTA-val foglalkozni, baromi régi az a 20C. összefoglalóban az is benne van hol találsz magyar/openEU-s legfrissebb 20F fw-t meg hogy hogyan tedd fel. letöltöd, felrakod és onnantól EUR lesz a fw-ben, friss is lesz, ennyi. hátránya maximum garancia szempontból lehet, de nyilván azzal tisztában vagy hogy mivel LG-s garijegyed nincs így LG szervízbe jó esetben is csak fizetős javításra viheted. más régió miatti hátrány ennél a típusnál nincs, vagy legalábbis én még nem tudok róla hogy lenne.

Új hozzászólás Aktív témák