Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz jooker82 #7 üzenetére

    Ma beszéltem velük erről. A magyar részre vonatkozó kérdésekre megvannak a válaszok, jelenleg azokra várnak, amik Koreából érkeznek, az ígéretek szerint a héten. Ennek megfelelően a tervek szerint hétfőn csinálom majd meg az interjút (videóriport lesz Kenyeres Tamással), kedd-szerda magasságában fog kikerülni. Tehát még egy hét.

    Hogy a workshopos észrevételek hol landolnak, azt nem tudom biztosan. Nyilván a magyar cégnél, tehát fenekestül nem fog felfordulni mindegy, de amennyire én tudom, van mozgásterük, úgyhogy remélhetőleg lesz értelme az eseménynek - ha lesz esemény, attól függ, hogy itt milyen szavazatokat adtok le.

    Egyébként annyi infót elcsepegtetek, hogy ma rengeteget ötleteltünk az LG-vel, az elkövetkezendő hónapokban tényleg nagyon klassz nyereményjátékok várhatók a blog keretein belül, szerintem imádni fogjátok őket, egészen mások lesznek, mint a megszokottak.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák