Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szerintem meg nagyon látványos képeket lehet csinálni a nagy látószögű lencsével, szóval szerintem nagyon jó ötlet.
    Remélem az Lg beleteszi a következő G-be is és visszatalál az élmezőnybe!

    Nekem pl. a P9 megoldása tűnik haszontalan ötletnek, mivel nem szeretem a fekete fehér képeket + az éjszakai képekhez ugyanúgy csak az egyik lencsét használja.

    Egyébként a google app nagy látószögű szoftveres opciója(pl. halszem) nagyon jó alternatíva, magam is használom. Mozgó objektumok esetén azonban valóban tréfás képek születhetnek. :D

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Shyciii #10 üzenetére

    Jogos, bocsánat, rosszul emlékeztem. :R

    Visszanéztem a videót ahol ez elhangzott, ahol JerryRigEverything tesztelte a P9-et és arra jutott, hogy videózásnál használja az egyik lencsét a telefon.

    De azt továbbra is tartom, hogy két lencse ide vagy oda, sötétben nem veszi fel a versenyt a többiekkel. Az én Nexus 5x-em nem cserélném el rá.
    Azt aláírom, hogy nappal tényleg nagyobb dinamikájú képeket eredményez a P9. Viszont nálam pl. a HDR+ ezt kiváltja, a többi telefonnál viszont nem mindig működik úgy a HDR, ahogy annak kéne.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Shyciii #17 üzenetére

    Csal a HDR+ van nem csal, nekem nagyon tetszik, ahogy megváltoztatja a színeket, megfesti kékre az eget, ráadásul szépen eltünteti a zajt. Nálam pl. mindig be van kapcsolva.

    Egyébként az akksin kívül mi a baj az 5x-el? Szerintem remek telefon lett és nagyon szép, az anyaghasználattal sincsen gondom.

    Amúgy olvastam a Honor 8 tesztet, s tetszett, amit a kamera produkált. Az 5 colos telefonok közül szerintem ez lenne az egyik, amire beneveznék. Szerintem még a P9-nél is jobban sikerült.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák