Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    Hát én sem rajongtam eddig az amoledért, mondom ezt úgy, hogy a Samu Wave-em az Samoled kijelzős volt, de a pirosság és a fos fehér és szőrös betűk nem nagyon jöttek be, tiszta felüdülés volt az SE X10 lcd kijelzője, csak ott meg ugye az volt a baj hogy nem szabványos 800x480 hanem 854es ezért a progikat szépen kinyújtotta, tehát a tűélesség ott is elmaradt, viszont a bladen semmi ilyen huncutság nincs és annak a telefon kategoriájához képest, sztem szép képe van.

    Viszont tegnap kipróbáltam élőben egy fehér színű SIII-ast, és hát na, a fikázóknak mondom, hogy nagyon kényes és érzékeny a szemem a hibákra, de ennek tényleg gyönyörű volt a képe, facebook alatt ami főleg fehér, szinte egybeolvadt a telefon széleivel, mintha tejjel lett volna odarajzolva, nagyon dönölű volt, szóval le a kalappal a samu előtt, notenak és nexusnak sztem rondább a kijelzője azokat is láttam élőben, de extázis csak SIII-nál volt.

    Szóval ha lejjebb megy az ára, akkor csak ilyen fog kelleni, nincs is értelme pótlékokat keresni! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák