Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Nem túl biztató, pedig reménykedtem egy jó kisméretű telefonban.(mondjuk hozzáteszem ez nem kicsi, az XZ1C az 129mm hosszal de még szerintem a SE2020 is belefér)
    1 GB RAM-t nem is értem...

    Mustaros

    Már nem azért de a Pixel 3A a 151 mm hosszan nem éppen számít olyan kompaktméretű telefonnak, tele van a piac ilyen telefonokkal de 145 alatt már necces.(most így kapásból S10E,P30,A40 ami beugrott, durva hogy az N5X nagy volt számomra, ma meg az már"kompakt")

    Nem az árral van baj, szimplán hogy eleve nincs, 250K-t is megérne egy olyan telefon számomra amiben top hardver van, normális kamera és Android van rajta.(de ha nem változik a piac, a végén az IOS felé kell fordulni)


    Depression

    Pont azért mint minden másik, nagy méretű telefonba.Felhasználás megegyezhet teljes mértékben.(nem kell játékra gondolni, képfeldolgozás jobban igénybe veszi mint bármi más)
    Nem értem az UFS-t pl. miért kell lespórolni belőle, illetve kis akksi akkor kijelzőhöz, kompromisszumos kamera stb. de ha lenne többért ezen hibákkal javítva, a méretet megtartva senkinek nem lenne egy szava.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák