Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz evone #13 üzenetére

    jah főleg amikor olyanok fikázzák akik 1.5x annyi pénzért vettek egy HTC erőgépet vagy 1-2 hónapja 130ért N82 W960 N95 8GB telefonokat.nem akarok vitát ezért csak mint teljesen magány véleményt leírom: nekem azért nem kellene mert a tudása SZÁMOMRA egy kalap szar.ami még idegesít is mert amúgy tetszik a telefon tetszenek az újdonságok is és még pénzt is áldoznék rá.de egyszerüen kevés amit tud.és sokan ezt nem értik meg.aki hajlandó kiadni egy telefonért 120-130 ezer forintot az általában mobilmániás és a legújabb technológiák miatt ad ki ennyi pénzt érte.na ezt nem kapja meg az iPhonetól.ebből következik hogy "fikázni" fogja.és itt azért kap különösen sok fikát ez a készülék mert ide főként ilyen emberek járnak.elhiszem hogy nagyon sok embernek elég ez a tudás tán még sok is.de ők meg NEM költenek 130at telefonra. aki meg a luxus készülékek után érdeklődik az vesz egy vertut(vagy ezzel egy szinten lévő) készüléket pár millió forintért.ezért ELVILEG nagyon kevés embernek lenne jó ez a készülék mert luxuskategóriához kevés középkategóriához sok és drága az ára alapján felsőkategóriásnak kéne lennie de nincs meg hozzá a tudás csak az ár.nagyon kevés az olyan ember akiknek ez a tudás elég úgy hogy ezért ennyi pénzt kiadnak.a többi vásárló csak azért vesz iPhone-t mert Apple.ha nem lenne a fasza érintőképernyő meg egyéb nyalánkságok akkoris ugyan így odalennének érte a fanatikusok mindegy mennyibe kerül és hogy mit tud.amúgy meg én is leírtam: ha kiadnak egy új verziót ami kijavítja az általam felsorolt hibákat(nem írom le mert már sokszor sok helyen leírtam)akkor én leszek az első aki megveszi még akkor is ha 20-30 ezerrel drágább lesz mint az ugyanazt a tudást nyújtó aktuális csúcs Nokia mondjuk.mert annyit már nekem is megérne a kezelhetőség meg a szépség.de csak akkor ha ott van mögötte a tudás is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Ricardo

    félisten

    válasz evone #13 üzenetére

    Nálam ez is dobogós észérv:
    "merthat apple, utalni kell mert magyarorszagon az embereknek nincs ra penze"

    Tehát aki kritizálni meri az tuti irigy mert nem tud ilyet venni.

    Én kérek elnézést. :R

Új hozzászólás Aktív témák