Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz brumi1024 #1148 üzenetére

    Anyum Asus netbook-jának a tápkábele romlott el mégpedig úgy hogy a 2 villa ami a dugaszba megy, az becsúszik a töltő házába... és csak bizonyos konnektorokba lehet több perces szórakozás után megoldani, hogy árammal lássa el a gépet...

    Na már most... elmentek kocsival a Dunaplázában található Extreme digital-ba ahol vette anyum a gépet, hogy ez a probléma és ott útbaigazították, hogy ott a boltban nem foglalkoznak ilyennel és menjen Észak-Pestre. Elmentek egy irodaház szerűségbe, ott a recepciós nő azt mondta, hogy ők nem foglalkoznak ezzel, és adott egy címet ahol viszont igen. Oda ment anyum immáron a harmadik helyre hogy egy nyavalyás kábelt kicseréljen jóval garancia időn belül. Ahol egy roppant bunkó öregebb nő volt aki az édesanyámmal elkezdett fennhangon beszélni, hogy ő ezt nem tudja kicserélni. Anyum képletesen az asztalra csapott, hogy mégis mit képzel magáról kivel beszél ilyen hangon? A második meg az, hogy kifizette a gép árát, amire kapott garanciát így nagyon gyorsan cseréljék ki a kábelt. Hebegett-habogott a nő mire kérdezte hogy hol a gép. Mire anyum mondta, hogy a géppel semmi gond nincs és nem fogja szállítgatni nehogy valami baja legyen és csak a kábelével van gond a gép tökéletesen működik. A nő fújtatott mint egy ideg beteg... majd eltűnt kábellel együtt, vissza jött kábel nélkül papírokkal, hogy akkor adja meg anyum az adatait és elküldik postán az új kábelt.

    Ez az egész július 30-án hétfőn történt... azóta is kapjuk a kábelt, pedig azt mondta a nőci, hogy augusztus 1-jén érkezik postán.

    (#1147) Sk8erPeter :

    Kikérem magamnak, nem vagyok semminek a mániákus imádója!

    Az én napi szinten történő internetezési szokásaimat a Firefox tökéletesen kitudja szolgálni. Ezért használom 2005-2006 óta.
    A Google Chrome-ot pedig háromnegyed évig használtam, és nem nyerte el a tetszésemet így vissza tértem az FF-hez.

    Ezzel nagyon úgy tűnt, hogy te is egy átlagos, a youtube videóknál lévő reklámokat, felugróablakos reklámokat és a többi helyen lévő reklámokat néző internetező vagy még ha csak a kepfeltoltes.hu-ra vonatkozik:

    "Léccccccci, léccccccccccci, léccccccccci, hadd kérjelek már meg rá, hogy a képfeltöltés.hu-ról (ha már erre a fostalicskára töltesz fel) linkeld már be KÖZVETLENÜL a képeket, hogy ne kelljen már állandóan látnunk a szaros reklámjaikat bal és jobb oldalt!"

    A "Haha" pedig arra vonatkozott részemről, hogy egy újabb Chrome-ot használó aki nem használ reklámblokkoló programokat.

    Amúgy engem jelenleg a munkára használt és javasolt böngésző teljesen hidegen hagy, én nem dolgozom böngészőben, én csak használom.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz brumi1024 #1148 üzenetére

    Uhh, ez nem hangzik valami jól...... :(
    Pedig nekem is lenne két szervizes problémám, ami miatt el kellene küldeni, egyik jelentős, a másik kevésbé, de ha ez így néz ki, akkor eléggé megfontolandó, hogy igénybe vegyem-e... :(
    A kevésbé jelentős az a para, hogy ha a PgUp gomb jobb szélét lenyomom, akkor egyszerűen kiugrik a helyéről, és úgy marad, lásd ezt a két képet, itt igen jól látszik:
    http://i.imgur.com/6RUpI.jpg
    http://i.imgur.com/oTj1y.jpg

    (tudom, jó poros :DDD)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák