Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz LámaZ #693 üzenetére

    A másik:
    Ezt a fórumot nem csak Budapest közelében lakók olvassák.
    Lehetnek itt londoni magyarok, meg erdélyiek, Ázsiában élő magyarok, magyarul tudó vagy csak most tanuló emberek stb. Ők nem biztos, hogy el tudnak ruccanni Pest megyébe ROM-telepítésre. Ha valaki a közelben lakik, akkor ugye ott van az, hogy aki ezt megcsinálná, épp ráér-e. És így tovább.
    Szóval: ez a telefon átlag embereknek olyan, mint a macska vacsorája.
    Én jó szívvel csak azoknak ajánlom, akik jól értenek az androidos ROM-ok telepítéséhez.
    Nos, leírtam pár információt, amit az én vásárlásom előtt hozzászólók sajnos nem írtak le, elhallgattak.

    Legyen minden jó!

  • Viper26

    nagyúr

    válasz LámaZ #693 üzenetére

    Figyelj tisztelt "hozzáértő" kolléga....

    Miért nem adod már el végre, ha nem vagy vele elégedett?
    Igaz akkor nem lenne itt miért kelteni a negatív hangulatot, abba meg már úgyis nagyon belejöttél, ahogy itt láthatja mindenki. :U

    Amúgy gondolkozz el egy kicsit, de csak óvatosan nehogy megártson..

    Nexus vonalon kívül nem nagyon hinném, hogy bármelyik gyártó garantálná a 12 hónapon túli frissítést, sokan még egy éven belül is lesz@rják, ha közben kiadnak egy újabb készüléket..erről ennyit, de a lényeg, hogy legalább van miért köpködni ugye...megint.. :C

    Az meg kifejezetten aljas, hogy a másik örömét próbálod tönkretenni.

    Lassan ráfér a topicra egy takarítás....

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro | AW S9

  • derrik

    őstag

    válasz LámaZ #693 üzenetére

    .....A kolléga nagyon finoman elmondta, hogy mi a véleménye az itteni tevékenységségedről. Melyhez csatlakozom én is!
    1. Előlem pl. Nem hallgatott el senki, semi! Pedig már haza vitele után fél órával sikerült hülyeség csinálnom vele. Igaz vártam soroma, és nem estem neki mint tót az anyja hátsó felének. "Pl. Kijelzőt keresztül sim kártyát cserélni" Segítettetek! "remélem neked nem fognak" Pedig nekem nem is fut androidos fejlesztői környezet a gépemen, nem akarok romot írni, ős tag sem vagyok....
    2. Közel egy évig voltam tulajdonosa szinten márkás telefonnak, ahol alapvető hibák kerültek javításra de új verzió nagyon szóba sem jött ez idő alatt. Galaxy Note 10.1-majd 2 év telt el mire valamire rá vette magát a Samu.
    2. Hogy kinek a lelkes munkája mit ér, azt mindenki döntse el maga. Nekem jó. De aki ért hozzá! Annak más, mert mindennap másik romot írhat rá.
    3. Nem az dönti el a magyarságot ki milyen szépen beszéli nyelvünket. Ez a kérdés szívben dől el.
    4. Az pedig, hogy ki hol él az relatív. ....mint a hogyan a paszt sem paraszt, csak messze lakik a várostól. ....

    ....s én ezzel búcsúzom is.....

Új hozzászólás Aktív témák