Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24633088

    törölt tag

    Sziasztok! A pontos menet!
    A flashtoolst meg drivereket nem linkelem meg írom le arról van elég infó itt a fórumon.
    1. Felrakod az eu-s romot, majd telefon bekapcs. (Vagy a download online pontot választot vagy ha ezzel pmt hibát dob akkor a firmware upgrad-et, a harmadik opciót ne válaszd mert elveszik az imei-d)
    2. Tárcsázóba beütöd a ####682#-t (az akunak legalább 30%-on kell lennie) majd kiválasztod a hu opciót, így a telón magyar régió kód lesz! Ezután újraindul a teló!
    3. Letöltöd az ota frissítést és telepíted!
    4. Flashtoolal felteszed a twrp recoveryt
    5. Felmásolod a telóra a módosított modem csomagot
    6. Recovery módba teszed a telót (hangerő le-fel és bekepcs gomb egyszerre nyomva tart majd felvillan a lenovo felirat tovább tartod és amikor másodjára felvillan elengeded a bekapcs gombot, de csak azt majd bejön a recovery) innen feltelepíted a módosított modemet, majd a végén nyomsz egy restartot ekkor megkérdezi, hogy telepíted e a supersu-t és az igent választod.
    7. Bekapcsol a teló és belépsz a supersu alkalmazásba és kiválasztod az twrp telepítéses opciót és megkapod a root jogot.
    Ennyi!

    Mint írtam nem garantálom, hogy a lollipop ota felmegy így! Szerintem nem fog!
    És azt sem tudom előre megmondani, hogy működni fog e a lollipop rommal ez a modem folt! Szerintem nem!
    De legalább lesz egy stabil jó aku idővel rendelkező magyar nyelvű hivatalos romod!
    Most töltöm fel őket, amint megvan belinkelem! Ja és egy simes lesz a teló! a micro sim részét fogod tudni használni a nanot nem!
    Remélem boldogan használjátok majd! :R

    Ui.: az eu rom mappában megtaláljátok a flshtoolst is, ha eseetleg valakinek nincs meg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák