Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz laci_csk #57 üzenetére

    Látszik, hogy beszűkült vagy. Szerinted mindenki teleszórja felesleges appokkal a telefonját, 20 GB-tal? PC-re sem elég valakinek a világ háttértára sem, pedig csak ésszel kéne élni.
    Nem játékgépnek használom és nem is videokamerának. Szóval a mostani 32 GB-os háttértárral rendelkező telefonom (megjegyzem, hátha nem tudnád ebből is lejön a rendszerhez szükséges tárhely), Eu térképpel, zenével, sok szükséges appal, 9 hónapnyi fényképpel és videóval bőségesen elegendő. Röviden ennyi.

    Az pedig, akinek 64 GB vagy nagyobb állandó tárhelyet igényel, válasszon másik telefon, nekem épp a 32 GB-os háttértár bővíthetősége számít a legkevésbé.

    [ Szerkesztve ]

  • citkar

    addikt

    válasz laci_csk #59 üzenetére

    Nem fotózás szakmám, elég volt 659 kép, amik igaz "csak" 13 mpx-elesek.
    Videózni alig szoktam, az elhanyagolható.
    Ellenben több navigációs programot is használok, bár ha tárhely problémám lenne szűkíthetném, de bizonyára csak én bírok olyan varázserővel, mint a Mikulás, akinek a relatíve kicsi "32 GB-os" puttonyába minden játék belefér :D, így minden bizonnyal más szintről beszélünk.

    (#59) laci_csk:

    Elolvastam, sőt hónapokkal ezelőtt is tudtam, hogy bővíthető, mert rég figyeltem az előzményeket, nem ez a kérdés, hanem, az hogy sokaknak 32 GB bőven elegendő és nem hiányzik a bővíthetőség, mint pl nekem. Ha elolvastad volna, mire írtam választ értenéd,hogy, mint írtam számomra felesleges. Ami nem zárja, ki, hogy másoknak szükséges, de hogy mindenkinek kellene...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák