Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackignis

    újonc

    válasz cappa72 #109 üzenetére

    Szia Cappa72,

    ehhez a hozzászólásodhoz lenne 1 kérdésem,
    mert bár egy korábbi leírásod szerint korábban magamnak már felraktam egy általad javasolt CWM -et a saját ZTE v967s telómra és tökéletesen működik, de ettől még bőven kezdő vagyok.
    Most a barátnőmnek szeretném megoldani Lenovo S820-hoz, és hát attól amit írtál megremegett a kezem :)

    - a jelenlegi állapota a telefonnak: Etotalk rendelés, ROW szoftver ( a telefon verzió info szerint ), Etotalk ROM. Amiért új ROM-ot húznék rá, hogy félig magyar félig angol a telefon.

    Amiben segítséget kérek és nem tiszta:
    1. amikor belépek a recovery módba, az egész kínai ( szó szerint :) és ebből nekem nem derül ki hogy ez vajon CWM ?

    2. Ha a korábbi hozzászólásodban az általad írt ROW romot szeretném erre a készülékre felrakni, véleményed szerint jó eséllyel érdemes megpróbálni, vagy felejtsem el és ne kockáztassak ?

    3. Természetesen a próbálkozás előtt szeretném lementeni a jelenlegi állapotot, ezt a javasolt "MTK Droid Tools" -al tehetem meg a legkönnyebben, vagy használhatom erre a "Mobileuncle Mtk Tools" -t is ?
    Amennyiben probléma van, a visszaállítás hogyan történik, pl. a "Mobileuncle Mtk Tools" -nál az "IMEI Backup Restore" menü használandó ? ( csatolva kép a progról)

    4. Előbbihez kapcsolódik, az új CWM telepítéshez én korábban a "Mobileuncle Mtk Tools" -t használtam, elég egyszerűnek tűnt ( telefon SD kártyára felmásolni csak az új ROM-ot,utána Recovery update indít ) gondolom ez esetben is ezzel megtehetem, hisz ez is MTK chip-es..

    Előre is nagyon köszi a válaszodat,
    vélhetően megvárom a választ mert mindig jobb egy működő magyar/angol telefon mint egy "tégla" :)

Új hozzászólás Aktív témák