Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norczhy

    újonc

    válasz Swami #95 üzenetére

    Megígértem, hogy írok róla, amint megérkezik. Nos ez tegnap történt meg és azt kell hogy modjam: megérte várni. Az általad írt laggolás miatt nagyon aggódtam, de a tegnap felrakott mindenféle app után sem tapasztaltam ilyet. A telefon tényleg nagyon egyben van, nem recsegropog, kifejezetten szép. Egyvalami miatt talán mégis csajteló...a képernyő alatti világító ledsor fel-fel iziik SMS vagy nemfogadott hívás esetén, töltéskor pedig pirosan világít. Női szemmel nézve kifejezetten tetszetős, férfi szemmel pedig biztosan kikapcsolható :)
    A magyarítás többnyire működik, ahol nem, ott angol a menü. A kínai cuccokat szoftverbuherálás nékül is ki tudtam irtani. Az eddig letölött appok úgy futnak mint a villám.
    Semmilyen problémát nem tapasztaltam, azon kívül hogy a naptárból kilép ha a + jelre nyomok. Ez legyen az összes hibája.
    Bővebb értékelés hosszabb használat után tudok mondani. Addig ha van kérdésetek szívesen válaszolok.

    Mindent összevetve ez a telefon bőven megért 65000 forintot, és két hónap várakozást (ezúton is köszönöm a szingapúri és a magyar posta dolgozóinak áldozatos munkáját).

Új hozzászólás Aktív témák