Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz F.B.I. #3002 üzenetére

    "ezen készülék romcseréjét" kérdezted. Ebből arra következtettem hogy van némi rutinod.
    Most viszont az az érésem hogy biztonsági mentést nem csináltál ami kezdő hiba.
    Mondjuk én voltam a suta mert nem hangsúlyoztam ki.
    Vagy csak most izgulom túl a dolgot de fő az óvatosság.

    Ezt olvasd
    Romcsere utáni rész lenne neked fontos. Csak hogy mindennel képben legyél.

    Szóval mindenekelőtt legyen egy biztomnsági mentésed (még a hibás rendszerről is), legalább recoveryből, valamint a telefonmemóriáról is és az SD kártyárol is.
    Csak az után kezd neki bárminek.

    Rengeteg adat alatt mit értesz? Szinte mindent lehet menteni és az új romra áttenni.
    Egy két rendszeralkalmazás kivételével észre sem veszed hogy új romod van. Persze ha pont a régi androidhoz kapott launcerhez ragaszkodott a barátod azt valószínű nem kapja meg. Pedig főként ez az app hozza a megszokott telefon érzést a felhasználónak.

    Valamint van a garancia vesztés is ha komolyabban belepiszkálsz ezzel is számolni kell vagy egy teljes mentést végezni, de az munkás dolog. Bár hibás készüléket nem igen találtunk eddig de azért bármi lehet.

    Gyári visszaállítás is játszhat, és oda teszed vissza a mentett alkalmazásokat. Ez is még egy lehetőség a romolás előtt.

    Szóval hol is tartunk akkor ezekben a dolgokban?

Új hozzászólás Aktív témák