Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    válasz SanyiSay #3003 üzenetére

    Üdv!

    Bocsánat, hogy nem reagáltam, túl sok meló volt és nem volt fontos a tulaj számár a készülék, ezért nem foglalkoztam vele.
    A romolás terén csak annyira vagyok szaki, hogy a saját, régi S2-et csináltam, ott egyszerű volt, mert betettem egy új cwm-t, romot, gappsot a telefon belsőbe, indítottam, új cwm fel, aztán rom, gapps, újraindítás és örül. Ennyi volt. Gondolom itt sem bonyolultabb a történet de nem csináltam rom cserét, csak az image file-t cseréltem a térerő probléma miatt...nem segített. Mostanában derült ki, hogy a készülék bele lett állítva a betonfalba de csodával hatásos módon nem sérült. Szétszedtem, odabent is minden rendben, kábelek nem szakadtak, nem sérült semmi de a térerő hiba fent áll. Feltehetően hw hiba lesz, ezért nem cseréltem romot, bár úgy gondolom, aki belevágja a telefonját a falba, az meg se érdemli, hogy én elbaxxam az időmet az ő hülyeségére de mivel áldott jó szívem van, gondoltam megpróbálom. :B

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák