Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz =Mentor= #5 üzenetére

    Kapitalizmus. Kisebb képpontsűrűséggel könnyebb ugyanolyan felbontású kijelzőt gyártani, nem? Költséghatékonyság, de a reklám mögötte van, hogy ez kell a népnek, mert ez már nem telefon, hanem olvashattad a cikkben, táblatelefon. Új kategóriát próbálnak létrehozni, lefedve a korábban nem létező piaci igényt. Amikor a Dell Streak elindult, akkora bukás lett, hogy szinte idáig hallani lehetett. Nem is készült utód belőle. Most meg...
    Mondom ezt úgy, hogy nekem pont 5" körüli felbontás az ideális, tehát én az eredeti célcsoport vagyok, akik szerint ez bizony egy telefon, ami végre akkora kijelzőt kapott, amekkorát akarunk. De nem, ez már nem telefon. Ha úgy reklámoznák, nem lehetne eladni, a kutyának se kellene. De nem úgy reklámozzák és milliós eladásokat produkálnak. Érzed az iróniát?

    (#6) Beco91: én nem hinném, egy darab kijelző van csak az előlapon... innentől semmire sem hasonlít és mindenre hasonlít egyszerre. Mindenesetre szerencsére nincs rajta megnyomható home gomb és kapacitív vissza és menü trió, ami engem az őrületbe tud kergetni, valahányszor Samsung kerül a kezembe. Inkább legyen akkor virtuális gombsor, bár a teljes fizikainak jobban örülök, ami vagy mind kapacitív, vagy mind megnyomható.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák