Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    Ne haragudjatok, de ezzel vitatkoznék:
    "...viszonylag kompakt méretekkel (156,6 x 74,3 x 7,9 milliméter) és alacsonyan tartott tömeggel (164 gramm)..."

    Értem én, hogy ebbe az irányba megyünk, ma már a 6" a kicsi de nem feltétlen kéne ezt a vonalat még pluszban erőltetni. Ez a készülék se nem kompakt, se nem könnyű. Még viszonylag sem.
    Az A40 amit cégesnek használok, az viszonylag kompakt. A privát telefonom, egy A3 2017, azt talán már nevezhetjük kompaktnak.
    Ezt is azért vettem mert meguntam a Mi A1 tepsi méretét.

    Szomorúan konstatálom, hogy jelenleg ez az irány. Jelenleg, számomra a "kis" telefonok is tepsik. És nem tudom felfogni, miért.

    #3) AxBattler
    Az A41 is 6" körül lesz, idióta 19,5:9 formátummal, kijelző felső fele elérhetetlen, de "kompakt". Ja aha...nem.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Pete55555

    addikt

    válasz hmb #10 üzenetére

    Nos....bekaphatják.
    Sokszor át lett már tárgyalva itt, nem is mennék bele most nagyon ebbe. De más piacokra más telefonokat gyártanak a cégek, tehát megtehetnék, hogy akár EU akár USA-ba külön telefont gyártanak - ahogy ezt most is megteszik, csak a méret nem változik.

    Áruld már el, melyik az a kompakt teló amire gondolsz? Hagyjuk ezt a demagóg dumát, hogy a "keleteurópai piac pénztárcájához". 300.000 Ft egy telefonért szvsz még NY EU-ban sem kevés, egy fizetés fele.
    GSMArena-n van egy jó kereső. Galaxy A3 2017 méreteihez közeli telefont nem adtak ki 2018 óta - vagy nem kapható EU-ban. Ennyit a kapható kompakt telefonról.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák