Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz krisz0007 #102 üzenetére

    Nem tudom mit csesztél el, mert nekem egy éjszaka alatt az energiaüzemmódot beütemezve 3%-ot merült.
    Rootolást nem tudom hogy megy, én olyan romot raktam rá ami rootolt.
    KitKat-et nem fogsz tudni rárakni, de minek is ? Nézz be a Nexus 4 fórumba hogy mennyire jó az a kitkat.
    Aksi időn majd a végleges 4.3 fog segíteni, bár nekem teljes feltöltés után az energia kezelője 40 órát ír átlag használattal (Wifi/3G be, online Facebook, exchange szinkron stb....3 óra beszélgetéssel)

    Én csinálnék a helyedben egy gyári visszaállítást, mindent törölni kellene, és jól megnézni melyik app az ami ilyet művelt a telefonoddal.

    ROMok: needrom.com , 4pda.ru , kaskus

    Magyar nyelvhez már írtam talán, hogy bármilyen "Set Language and Regional" progi jó, root nem kell.
    Parancssorból kell pár utasítást kiadni, és lemagyarodik. Persze a menurendszer sajnos nem.
    Azt nem tudom hol tárolja az android, ahhoz valakinek bele kellene nyúlnia jobban.

    Vagy lehet hogy van valakinek magyar rom-ja amit rendeléskor kapott, de azt nem láttam még. :R

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák