Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dragon3000 #97 üzenetére

    Amúgy az a 6 éves hardver már semmilyen támogatást nem kapott, csak annyit néztek,hogy megy e vele a driver vagy sem.

    Ez szerintem nem igaz. Ugyanúgy ki kellett javítaniuk a grafikai glitcheket az újonnan megjelenő játékokban egy Furyn, mint egy Vegán. Például én tavaly a Crysis Remasteredet a Vega 56-os kártyámon driver frissítés nélkül kezdtem el, aztán mikor a dzsungelhez értem és jöttek a kommandósok, furcsálottam, hogy nincsenek kirenderelve a betonfalak és folyton fennakadok valamin. Kiléptem, frissítettem az illesztőprogramot és utána már szépen kirenderelte.

    Amúgy meg ha Nvidiáról beszélünk, nemrég lőtték le a Kepler támogatását. Na de hány éves architektúra a Kepler? Mostanra már 8. A GCN 3 ezzel szemben 6 éves most :U Mindig érvként hozzák fel a Radeonok mellett, hogy az AMD így még úgy milyen hosszú szoftvertámogatást nyújt a régebbi grafikus kártyáikra is. Hát itt ezt most épp nem igaz. Teszem azt, ha a Vegám még kapna 2 évig meghajtókat és utána nem kapna már, akkor vehetek nyugodtan Nvidiát is, nincs igazán miért AMD kártyát vennem.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák