Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz emeritus #586 üzenetére

    Hali emeritus.

    Az értesítő ledet cáfolom. Van rajta. Két színű mint S3on. Piros ha tölt és ha lemerült, zöld ha fogadatlan hívás van vagy feltöltött. Bár poén, hogy az előlapi kamerához képest jobbra van és nem balra. B20 al nem voltak még gondjaim. Mindíg van 4G ahol biztos van. Tinydeal vásarlás volt, januárban rendeltem, 31.660 HUF + vámáfa volt. Nem volt kedvem EU raktárra várni. Bár most meg már nincs EU raktáron ahogy belelapoztam a raktárakba. Ha talál valaki EU raktárt írjon, rendelek még egyet tartalékba. Ezen az áron ebben a minőségben nekem maxi megfelel.

    Ja. Gorilla üveg. Nem tudom nem karcolgattam mit bír de elég masszívnak tűnik a képernyője. Amikor vettem akkor fólia volt rajta, egy hétig használtam nano folyadékos 9H filmréteggel, majd rendeltem rá CoolpadCool 1 re való valódi üvegfóliát és minden klaffol vele. Éppen ma cseréltem le mert bár leesett pont szélre kapta, szilikon tok is tompított de az üveg fólia elreccsent. Leszedtem alatta semmi sérülés nem volt. Capas premium kartondobozost érdemes venni. Méretben és strapa bírásban is rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák