Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gidalight

    tag

    válasz Apollyon #78 üzenetére

    Hát igen, és még ha nem dohányoznék, és minden reggel tornáznék is... Akkor aztán "nem állnék a saját köpésem alá" (ti amúgy visszaolvassátok amiket írtok, ez tényleg szalonképes?). Szerencsére ezekre senki sem akar kényszeríteni...

    #79
    Igen, ez kiderül minden statisztikából, 40 alatt, kísérő betegség nélkül a vírus veszélye elhanyagolható. Jó guglizást. BTW szívesen megyek covid osztályra, és ragaszkodok hozzá, h ne kelljen védőfelszerelést viselnem, ugyanakkor az én időm sincsen ingyen, uh ha látsz valahol hivatalos hirdetést ezzel kapcsolatban, linkeld pls.

  • copass

    veterán

    válasz Apollyon #104 üzenetére

    "Már rég leküzdöttük volna..."
    látványosan lehetett látni a kijárási tilalom alatt, hogy mennyire visszesett az aktív esetek száma. amint visszavonták mindenki ment amerre látott és egyből megugrott az esetszám.
    sajnos az emberi butaságra nincs gyógyszer. a műveltség se garancia, mert több diplomás emberek is képesek olyan szintű baromságokban hinni hogy hihetelen.

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Apollyon #132 üzenetére

    Lájkolom az orvostudományt, 3x vagyok oltva, és az oltás propagálása mellett vagyok, csak azért írom, nehogy valaki másként gondolja, aki csak a hozzászólások végét nézi.
    Annyi, hogy az oltás kötelezőségét viszont nem támogatom több hozzászólásban is kifejtett okból, illetve olyan ritkán vagyok beteg, hogy azt a kevés alkalmat igyekszem orvos nélkül megoldani. Igen, és egyszer tévedtem magam szerint is, mert biztosan sokkal hamarabb gyógyult volna meg a lábam kórházi ellátás mellett.

    arnyekxxx:
    Félek egy olyan világ eljövetelétől, amiben az extrém sportot űzők elmebetegeknek lesznek kikiáltva, és 90 felett mindenkit bézs színű állami lakóparkokba dugnak a saját érdekében szigorú orvosi felügyelettel, hogy biztosan elvegetáljon 100 éves koráig. Ha nem sikerül, a gondozók -de tán még orvosok is- megrovásban részesülnek, és 'gondatlan volt' táblával a nyakukban végig kell menniük a város főutcáján. Hiszen a 'normális' a lehető legnagyobb biztonság a lehető legtovább, mi más is lehetne?!
    Szerintem úgy általában a minőségi élet számít inkább, nem az élet hossza. Ezért is tudnék örülni annak, ha működne az oltási propaganda, és az élet visszatérhetne a megszokott medrébe. Ahogy és amennyire az EÜ bírja a terhelést, a korlátozásokat fel kell oldani.

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Apollyon #153 üzenetére

    Hát igen, vagy papírzacskó.

    Elektrózok, hobbi. Múltkor rendeltem egy boltból - nem a Conrad, de konkurrenciája - egy rahedli alkatrészt. Mindegyik egy kis pici műanyag tasakban jött, komolyan, egy drogdíler könyörögne értük, kiválóan lehet beléjük porciózni bármit :D

    Írtam a boltnak, hogy basszus nemááár, én EGYETLEN 1 vevőjük vagyok és kapok 25 tasakban mindenféle hülye mütyűrt, nem tudnák azt csinálni, mint a Conrad, hogy újrahasznosított papírtasakban küldenek kondenzátort, kiscsavart, meg mindenféle fiszfaszt, nylon tasakok helyett ? Vagy az sem érdekel, ha 1-2 nagy tasakba tossza bele mindet, de hogy tényleg, egy tucat alkatrészre egytucat-1 tasakot kapjak, hát komolyan... Ford Fairlane/Nagy Feró: Eszem f*om megáll !!

    Most itt nézek farkasszemet az összesen másfél év alatt 5-6 rendelésemből származó vagy 30 (!!) kisméretű nylon tasakkal. Utána meg meglepődök, hogy svájcban, a hipertiszta, hulladékszortírozó nyugdíjas a hegyoldalon a tehénfejés közben nem is sejti, mennyi mikroműanyag hullik rá, amit India és a többiek (meg a magamfajták) termelnek már az esővízbe is.

    Hihetetlen. És az ügyfélszolgálat valami bla-bla udvarias dumával lényegében elintézett azzal, hogy igen, értik, megértik, törekednek, átalakítják, izé-hozé, köszönjük hogy rendelt tőlünk.

    WTF.

    Bocs az offért :)

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Aktív témák