Hirdetés

Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Apollyon #132 üzenetére

    Lájkolom az orvostudományt, 3x vagyok oltva, és az oltás propagálása mellett vagyok, csak azért írom, nehogy valaki másként gondolja, aki csak a hozzászólások végét nézi.
    Annyi, hogy az oltás kötelezőségét viszont nem támogatom több hozzászólásban is kifejtett okból, illetve olyan ritkán vagyok beteg, hogy azt a kevés alkalmat igyekszem orvos nélkül megoldani. Igen, és egyszer tévedtem magam szerint is, mert biztosan sokkal hamarabb gyógyult volna meg a lábam kórházi ellátás mellett.

    arnyekxxx:
    Félek egy olyan világ eljövetelétől, amiben az extrém sportot űzők elmebetegeknek lesznek kikiáltva, és 90 felett mindenkit bézs színű állami lakóparkokba dugnak a saját érdekében szigorú orvosi felügyelettel, hogy biztosan elvegetáljon 100 éves koráig. Ha nem sikerül, a gondozók -de tán még orvosok is- megrovásban részesülnek, és 'gondatlan volt' táblával a nyakukban végig kell menniük a város főutcáján. Hiszen a 'normális' a lehető legnagyobb biztonság a lehető legtovább, mi más is lehetne?!
    Szerintem úgy általában a minőségi élet számít inkább, nem az élet hossza. Ezért is tudnék örülni annak, ha működne az oltási propaganda, és az élet visszatérhetne a megszokott medrébe. Ahogy és amennyire az EÜ bírja a terhelést, a korlátozásokat fel kell oldani.

Aktív témák